Ваш день завжди починається з чашечки підбадьорливого і ароматного напою? З цією метою Ви придбали кавоварку? Ви помітили що вона працює з перебоями або взагалі перестала працювати? Можливо необхідно провести діагностику або зробити заміну окремих елементів? Якщо у Вас виникли подібні проблеми рекомендуємо викликати фахівця сервісного центру.
Кожен вид техніки потребує сервісу. Однією з найбільш затребуваних послуг на даний момент, є ремонт кавоварок. Зараз в більшості офісів, та й просто в будинках стоять кавомашини і при їх поломці або поганій роботі дуже важливо знайти хороший сервіс, де проведуть діагностику, визначать поломку і відновлять Вашу машину, щоб вона, як і раніше, радувала Вас міцною і ароматною кавою.
Наш сервісний центр готовий надати свої послуги та провести не тільки діагностику, а й ремонт кавоварок. Штат компетентних співробітників і наявність сучасного обладнання, оригінальних деталей дозволяють нам визначити поломку і оперативно її усунути.

Послуги компанії

Навіть дорогі кавомашини від надійного виробника рано чи пізно можуть зламатися. Однак це зовсім не привід впадати у відчай. У більшості випадків термін її служби можна продовжити, замінивши деталь. Чималу роль відіграє і своєчасне обслуговування.

Діагностика кавомашини

Чистка пристрою

Заміна основних агрегатів і вузлів

Декальцинація

Тестування працездатності механізмів

Безпосередньо ремонт корпусу

Відновлення елементів компонентів

Заміна капучинатора, нагрівального елементу, манометра і інших пристроїв.

Ремонт модулів

Як ми працюємо

Заявка

Залишаєте заявку у нас на сайті або по телефону.

Доставка

Вашу кавоварку в наш сервісний центр доставляє кур'єр або Ви самі.

Проведення діагностики

Інженер проводить повний огляд і діагностику кавомашини.

Ремонт

Після узгодження з власником проводиться ремонт кавомашини.

Гарантія

Після того, як Ваша кавоварка готова - ви отримуєте гарантію на всі проведені роботи до 6 місяців.

Ми ремонтуємо

Такий вид кавоварок має низку переваг, таких як наявність підключення до водопроводу і каналізації, що істотно полегшує і прискорює роботу в кафе з великим споживанням кави; істотно великим бойлером, на половину заповненим водою, а на другу паром, що дозволяє моментально приготувати кілька чайників чаю і молочну пінку будь-якого ступеня щільності відповідно.

Ці пристрої відносять до автоматичного типу і в своїй конструкції мають вбудовану кавомолку. У такій кавомашині можна і зерна змолоти і приготувати відразу кілька чашок кави. Причому головною перевагою є можливість використання свіжої меленої кави. У приладах такого типу є функція автоматичного очищення та фільтрації води, що зберігає апарат від вапняних відкладень і утворення накипу.

Простота і зручність у використанні, а відповідно і невисока ціна ремонту при відносно якісному приготуванні кавового напою є вагомим аргументом при виборі такого типу машин.

Капсульні кавомашини дуже зручні і прості у використанні, для заварювання використовують кавові капсули. Виходити з ладу все ж є чому. Найбільш уразливими місцями такого типу машин є помпа і термоблок.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Найпопулярніші несправності кавомашин

Протікає

Заміна компонентів гідросистеми Ремонт бойлера кавомашини Ремонт заварювального вузла Заміна ущільнюючих кілець

Погано тече кава

Очистка від кавових масел Ремонт заварювального вузла Очистка гідросистеми від накипу Ремонт помпи

Не подає воду

Заміна фільтра грубої очистки Заміна помпи Очистка гідросистеми від накипу Ремонт заварювального вузла

Не гріє воду

Ремонт компонентів гідросистеми Заміна блока управління Заміна запобіжників Ремонт бойлера кавомашини

Зламалася кавоварка?
Наші досвідчені майстри здійснять її ремонт швидко і якісно за помірну ціну!
Залиште заявку майстрові з ремонту кавомашини і отримаєте діагностику несправностей абсолютно безкоштовно!

  "]

  Відгуки наших клиєнтів

  Уже несколько лет пользуемся услугами только ребят и никаких нареканий у нас нет. До этого неоднократно имели дело с недобросовестными сервисами. Если Вы ищите хороший сервис для Вашей кофемашины в Киеве – рекомендую!
  Марина
  Очень довольны сотрудничеством. Серьезный и честный подход к работе. Ремонт оказался доволи сложным. Но ребята не «накручивали себе цену». Предложили несколько оптимальных вариантов за доступной ценой. Спасибо!
  Виктор
  Уже пару лет мы постоянные клиенты для «своевременного обслуживания». Выполняют работы качественно, быстро и совсем не дорого. Рекомендую ребят с собственного опыта.
  Ирина
  click fraud detection