Про нас

Кава – це один із найпопулярніших та стародавніших напоїв у світі. Мільйони людей розпочинають свій день із чашечки кави. З молоком, з цукром, з холодною водою, з лимоном і навіть сіллю. Її незвичайний смак та аромат створюють справжню кавоманію.
Сьогодні кава – це більше, ніж напій, це мистецтво насолоди.
Компанія 911 – виробник свіжообсмаженої кави. Протягом багатьох років роботи ми навчились відрізняти зерна кави відповідно до географії зростання, розбиратись в найкращих сортах, методах їх приготування, обсмаження тощо.
Спеціально для Вас ми обрали лише високоякісні напої, які порадують своїм смаком справжніх поціновувачів кави!
Ми раді, що Ви з нами!
Наші переваги
Широка кавова колекція. Наш асортимент кави включає в себе зерна з різних куточків світу. Ви зможете обрати каву на будь-який смак.
Лише свіже обсмаження. Між обсмаженням зерен та їх доставкою проходить не більше 2 тижнів, що дозволяє зберегти неповторні природні якості та смак кави.
Займаємося кавою. Багаторічний досвід дозволяє забезпечити високий рівень виробництва та обсмаження кавових зерен.
Зручна доставка. Ми намагаємося оперативно доставляти свіжообсмажену каву, щоб Ви могли насолодитися її прекрасним смаком.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Where buy our coffee:
blackcafe-cta-img1.jpg
click fraud detection