Готувати фільтр-каву досить легко з обладнанням BRAVILOR BONAMAT

Обладнання просте в роботі та виготовляється з високоякісних матеріалів. Достатньо поставити фільтр, засипати в нього одну упаковку фільтр-кави та натиснути кнопку. За 5-7 хвилин Ви отримаєте 12 порцій кави, які завдяки функції підігріву не втрачають свої смакові якості протягом 3-4 годин.

Професійна фільтрова кавоварка Bravilor Bonamat Novo готує каву прямо в скляний декантер.

Фільтр-кавоварка з пластиковим фільтротримачем. Оснащена двома платформами для підігріву готової кави, одним чайником и змінними фільтрами.

Bravilor Bonamat Novo – проста і зручна в роботі кавоварка. Ручне заливання води гарантує установку кавоварки в місцях без водопостачання. Вимагає мінімум догляду.

Професійна фільтрова кавоварка Bravilor Bonamat Mondo готує каву прямо в скляний декантер.

Фільтраційна кавоварка має металевий фільтротримач, що забезпечує кращу теплоємність. Модель оснащена двома платформами для підігріву готової кави, двома чайниками і змінними фільтрами

Bravilor Bonamat Mondo – проста і зручна в роботі кавоварка. Ручне заливання води гарантує установку кавоварки в місцях без водопостачання. Вимагає мінімум догляду.

При замовленні 4 кг кави виїзд майстра та оренда кавомашини – БЕЗКОШТОВНА!

При замовленні 2 кг кави дегустаційний набір у ПОДАРУНОК одноразово!

Вартість замовлення дегустаційного набору – 240 грн. Набір складається з 5 видів кави моносортів вагою по 120 грам кожен.

click fraud detection